menu
20:39
Звіт про проведення тижня правових знань у перших класах ( квітень, 2017)

Звіт про проведення тижня правових знань у перших класах

( квітень, 2017)

Згідно з розпорядженням Маріупольського міського управління юстиції в Донецькій області у рамках місячника правових знань з 14.04.2017 по 26.04.2017 в спеціалізованій школі № 5 були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. У школі   серед учнів перших класів пройшли конкурси малюнків на тему «Мої права». Учитель 1 – А класу Коломенська Т.О. провела годину спілкування « Веселка наших прав та обов’язків», метою якої було сприяння розвитку в учнів правової культури та формування активної громадянської позиції.

Учитель 1 – Г класу Карпова А.М. провела гру – подорож «Шляхами прав людини», де діти в ігровій формі повторили основні статті конвенції про права дитини.

Учитель 1 – Б класу Чигріна Н.В. та учитель 1  - В класу Овчаренко Н.В. провели годину спілкування «Подорож з казковими героями до Країни Права», де разом з дітьми розв’язували життєві ситуації з казковими героями.

Запропоновані заходи дозволили створити умови для  формування в учнів правових знань, активної позиції у правовій сфері; виробити навички і звички правомірної поведінки.

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 306 | Додав: mariupolsh5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar