menu
11:49
ЗАПРОШЕННЯ до квесту «Моя професія-моє майбутнє»

Донецький юридичний інститут МВС України                       

                                    

Колективом Донецького юридичного інституту МВС України з метою якісної підготовки майбутніх юристів та правоохоронців постійно реалізовується комплекс профорієнтаційних заходів. Однією із дієвих форм є проведення профорієнтаційного квесту «Моя професія-моє майбутнє». Головна мета квесту  – максимальне наближення абітурієнтів до умов навчання та до вирішення питання про обрання майбутньої професії.
Виходячи з наведеного, звертаємося до Вас із проханням сприяти колективу Донецького юридичного інституту МВС України у проведенні вищезазначеного профорієнтаційного квесту який відбудеться 22.12.2020 о 10.00 годині в приміщенні Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України (м. Маріуполь, просп. Будівельників, 145).
Запрошуємо Вас взяти особисту участь та залучити до участі школярів навчальних закладів нашого міста.
Під час квесту заплановані локації, де майбутніх абітурієнтів навчать:   
- прийомам самозахисту, які вони відразу ж зможуть застосувати на практиці;
- навичкам роботи з криміналістичною технікою, що застосовується під час огляду місця події;
- елементам стройової підготовки та вмінню швидко та охайно застилати постіль, а також вони будуть виконувати інші завдання за участь у яких отримають призи.     
Запрошені будуть мати змогу ознайомляться з професіями до яких готує наш навчальний заклад, наші досвідчені фахівці разом з курсантами та студентами допоможуть всім школярам під час проведення цього заходу вирішити нагальне для них питання: «Яку професію обрати?».   
Головним організаційним питанням, що потребує вирішення за Вашої безпосередньої допомоги – є максимальне залучення учнів 10-11-х класів загальноосвітніх закладів міста.
Сподіваємось на порозуміння, Вашу підтримку та допомогу у вирішенні важливого завдання вишу-переселенця.
Контактна особа: декан факультету № 2 Орлов В.А., тел.: (067)4178388.

Категорія: Школа | Переглядів: 50 | Додав: mariupolsh5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar