menu
12:41
Увага! Шановні діти та батьки!

Лінійки для всіх не буде, а по класам відбудеться зустріч вчителя й учнів. 11-ті 10-ті та 1-ші класи святкуватимуть День Знань на дистанції від інших класів з дотриманням карантинних вимог.

Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено!!!

Діти приходять до школи на подвір'я школи де їх зустрічає за графіком вчитель або класний керівник у визначеному для класу місці.

За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника при ранковій зустрічі або вчителя предметника, у якого урок.

Просимо забезпечити прихід дітей до школи в масках. Вхід до школи без маски заборонений. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках (крім початкової школи), на уроках маски дозволяється знімати.  Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик.

Вчителям та персоналу школи щоранку будуть проводити температурний скринінг. Всі вчителі та персонал школи станом на 01 вересня пройшли медичний огляд.

Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника. Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов'язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.

Групи продовженого дня будуть працювати уже з 1 вересня.

Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником вирішують самостійно.

Для отримання оперативної інформації в кожному класі створено групу батьків у Вайбер. Є група школи у фейсбуці, а також сайт школи.

Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

Школа забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.

Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами. По всій школі ходити учням не дозволяється.

Для того, щоб організувати харчування, є свої правила та графік. Організація харчування за типом "дабл-меню" та шляхом самообслуговування на період карантину не дозволяється. Тимчасово буфет працювати не буде, тому просимо забезпечити своїх дітей пляшкою негазованої води та їжею.

Категорія: Учням та батькам | Переглядів: 84 | Додав: mariupolsh5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar