menu
17:29
Учнівська конференція самоврядування

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового XXI століття.

Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському життя, молоді, яка, має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.

Для подальшого розвитку учнівського самоврядування у школі 15 січня 2019 року була проведена учнівська конференція ради лідерів класів на тему «Закон України про булінг. Зовнішній вигляд учнів школи».

Рішення

Конференції учнівського самоврядування

«Шкільний парламент»

від 15.01.2019р.

  1. Інформацію про реалізацію Закону України «Про внесення змін в деякі законодавчі акти України відносно протидій булінгу» довести до відома на виховних годинах у всіх класах школи.
  2. Всім учням виконувати вимоги до шкільної форми. Один раз на місяць проводити рейд-перевірку форми, результати висвітлювати на дошці об’яв.
  3. На класних годинах роздивитися питання запізнень учнів, попередити про можливі наслідки систематичних пропусків занять.

 

Президент «Шкільного парламенту» СШ №5             

Лосєва Вікторія

Категорія: Школа | Переглядів: 207 | Додав: mariupolsh5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar