menu
12:54
Профілактика захворюваності. Ротавірусна інфекція. Пам'ятка

Памятка

для батьків та учнів «Увага! Ротавірусна інфекція!»

            Ротавірус — дуже заразна група вірусних інфекцій, найчастіше вражають дітей у різному віці. З ротавирусом можна зіткнутися де завгодно — це дуже поширений вірус, здатний існувати в природі, не втрачаючи своїх властивостей, протягом декількох днів.  Основна причина зараження - нехтування правилами особистої гігієни. Інкубаційний період ротавірусної інфекції у дітей (період часу від зараження вірусом до появи симптомів захворювання) становить один-три дні. Дуже довго зберігається в  хлорованій воді та при заморожуванні.

АКЦЕНТУЄМО ВАШУ УВАГУ!

Основні симптоми: різке підвищення температури (близько третини пацієнтів мають підвищену температуру тіла до 39°С), нудота, іноді біль в животі, часте блювання, сильний пронос, випорожнення — яскраво-жовті, водянисто-пінисті. Крім того, у більшості хворих з’являється нежить, почервоніння в горлі, біль при ковтанні.

 

ПАМЯТАЙТЕ!!!

          Досить ефективною профілактикою є вакцинація. Вакцина містить живий, але ослаблений штам вірусу, який після введення в організм змушує його виробляти імунітет до ротавірусної інфекції. В якості основного способу профілактики потрібно виділити необхідність регулярного миття рук та обробка антисептичними засобами.

ПРИ НАЯВНОСТІ ОДНОГО ІЗ СИМПТОМІВ!!

  1. ТЕРМІНОВО ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ЛІКАРЯ,  ЩОБ УНИКНУТИ НАЙБІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНОГО УСКЛАДНЕННЯ – ЗНЕВОДНЕННЯ ОРГАНІЗМУ.
  2. РОТАВІРУС -ЦЕ ВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ!! І ЛІКУВАННЯ АНТИБІОТИКАМИ НЕ ЕФЕКТИВНО.
  3. САМОЛІКУВАННЯ НЕПРИПУСТИМО!
  4. БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВЯ  І  СВОЇХ БЛИЗЬКИХ,  А ОСОБЛИВО ДІТЕЙ!!!  ПРИСЛУХАЙТЕСЬ ДО ВИЩЕ ВКАЗАНОЇ   МЕДИЧНОЇ   ІНФОРМАЦІЇ ТА ПОРАД.
Категорія: Школа | Переглядів: 134 | Додав: mariupolsh5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar