menu
13:09
Представники поліції в школі

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

21 лютого у нашій школі відбулася зустріч  інспектора  ювенальної  превенції Лівобережного відділу поліції майора поліції  Кагадій Галини Василівни та інспектора ювенальної  превенції Лівобережного відділу поліції Петрущенко Яни Василівни з учнями школи. Під час зустрічі було проведено лекцію з превентивного виховання та відбулась роз’яснювально-профілактична бесіда щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі.

Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Працівники поліції дали змістовні відповіді на всі запитання, які є актуальними для нашої школи. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейські нагадали дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили  питання за темою зустрічі.

Категорія: Середня школа | Переглядів: 231 | Додав: mariupolsh5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar