menu
13:22
"ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ"

У місті відбулися зональні змагання спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», що проводяться в Україні з ініціативи Національного олімпійського комітету з метою залучення школярів до здорового способу життя та виховання на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства.

30 березня в спортивній залі Маріупольського НВК «гімназія-школа» №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя – 2020», який присвячений Олімпійському руху та історії розвитку Олімпійських ігор.

Школярі змагалися у ІІІ конкурсах: «Презентація команди», «Олімпійська вікторина» та «Комбінована естафета». Під час Презентації команди оцінювалися спортивно-танцювальний виступ, девіз, назва, емблема та спортивна форма команди. В Олімпійській вікторині перш за все оцінювалася правильність відповідей, а також швидкість виконання завдань. Найцікавіше проходила Комбінована естафета – усі учасники команди показали спортивну підготовку та витривалість.

 

В результаті ІІІ місце посіла команда учнів СШ №5

 1. Кривонос Акім
 2. Нєкрасова Аліна
 3. Пімкіна Аріанна
 4. Коваль Максим
 5. Ахман Ярослав
 6. Белов Микита
 7. Романюк Софія
 8. Ковальова Анна
 9. Фоменкова Поліна
 10. Павлюченко Арсеній
 11. Олійник Богдан
 12. Агеєва Вероніка

 

Адміністрація, вчителі, учні школи та батьки  вітають учасників змагань та бажають їм подальших успіхів у навчанні та спорті.

Категорія: Школа | Переглядів: 134 | Додав: mariupolsh5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar