menu
08:08
Молодіжна рада міста Маріуполя

31 серпня Маріуполі відбулися установчі збори Молодіжної ради Маріуполя. Молодіжна рада створюється замість попереднього Молодіжного парламенту, який проіснував один рік. Претенденти представили свої ідеї та відповіли на питання комісії. За підсумками виступів конкурсна комісія відібрала 35 учасників в молодіжну раду.

Завдання молодіжної ради в тому, щоб представляти інтереси молодих маріупольців в міській раді. Молоді депутати будуть виносити питання молодіжної політики на розгляд міської ради.

«Учасник може прийти в молодіжну раду і сказати, наприклад, «хочу скейт парк». Представники молодіжної ради обговорюють між собою і виносять «питання» вже дорослій міськраді на обговорення. Лобіювання ідей молоді, я б назвав це так », - розповідає депутат Молодіжного парламенту першого скликання Сергій Яровий.

У новій раді 35 учасників, вони діляться на три групи за віковими категоріями. Вік учасників - від 14 до 35 років.

На презентації прозвучало безліч різних ідей по роботі молодіжної ради. Одна з найпопулярніших - поліпшити комунікацію між молодими депутатами та молодими маріупольцями. Претенденти пропонують створити окремий сайт і чат-бот в месенджерах, проводити анкетування та опитування для того, щоб дізнатися, що турбує молодь міста.

Учасники пропонували соціальні проекти - запустити молодіжний волонтерський рух, створити програму соціальної адаптації для вихованців дитячих будинків і так далі. У своїй програмі деякі також згадували поліпшення екологічної ситуації в місті, розвиток приватного підприємництва, підтримку молодих сімей.

До складу Молодіжного парламенту першого скликання увійшли 84 людини. До парламенту потрапляли за квотою - кандидатів висували від кожного навчального закладу і від громадських організацій.

Якщо член ради залишає раду, його місце займе наступний по рейтингу учасник відбору або кандидат, який був волонтером в Молодіжну раду та проходив стажування.

Каденція новоствореного ради триватиме два роки. Її наступний склад визначать самі члени ради. Перед завершенням каденції учасники створять комісію, проведуть установчі збори, на яких затвердять новий склад.

Вітаємо Аксаментну Анастасію ученицю 10 класу нашої школи, яка успішно пройшла стажування і стала учасником Молодіжної ради міста

Категорія: Школа | Переглядів: 60 | Додав: mariupolsh5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar