menu
21:08
Cпівпраця з розвитку олімпійського руху і спорту в регіоні

НАЦІОНАЛЬНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

                               ВІДДІЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО КОМІТЕТУ

УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

                                                                     Шановні учні! 

Від імені Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області пропонуємо Вам  співпрацю з розвитку олімпійського руху і спорту в регіоні.

НОК України співпрацює з БО «Благодійний фонд «Фонд Кличко». Предметом співробітництва є координація зусиль, спрямованих на впровадження освітніх програм та програм адаптації спортсменів після завершення активної спортивної кар’єри, популяризацію олімпійських цінностей, підтримку здорового способу життя серед молоді України, залучення молоді до активних занять фізичною культурою і спортом, охорони здоров’я.

Водночас Фонд реалізує власні проєкти, як то:

  • «‎Школа успіху» — 10-денний освітній проєкт для підлітків, які хочуть стати соціально активними. Проєкт покликаний дати знання та навички XXI століття;
  • «‎Обрії майбутнього»  — філософський триденний семінар для підлітків, який допоможе навчитись критично мислити, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях.

 

Більш детальну інформацію можна дізнатись за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1gBrFwabWFupzspaHdR2nCYR7R-NDl3jbZM8Jw7niSFs/edit?usp=sharing

а також на сайті Фонду:  https://www.klitschkofoundation.org/

Контактна інформація:

Єфименко Ігор - менеджер Klitschko Foundation

E-mail: i.yefimenko@klitschkofoundation.org

 

                                        «‎Школа успіху»

 

            «‎Школа успіху» 10-денний освітній проєкт для підлітків, які хочуть стати соціально активними. Проєкт покликаний дати знання та навички XXI століття.

  Протягом 10 днів учасники навчаться розробляти власні проєкти, здобудуть вміння презентації своїх ідей та втілення їх у реальність, побувають в офісах українських компаній і дізнаються про роботу бізнесу, соціальних та комерційних сфер, пройдуть тренінги від івент-менеджерів, комунікаційників, фахівців з ораторського мистецтва, мотиваційних спікерів, істориків, молодіжних лідерів та активістів, які поділяться своїм досвідом та знаннями. Учасники проєкту зможуть взяти участь у філософському модуль від The Aspen Institute Kyiv, на якому у форматі діалогу обговорять питання, з якими стикається молодь у XXI столітті – покликання у житті, любов, гідність, щастя, цінності тощо, виховують у собі звички здорового способу життя.

У 2019 році учасниками «‎Школи успіху» стали 50 дівчат та 50 хлопців, які отримали знання та розвинули навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність, ораторське мистецтво. Учасники організували 100 локальних «‎Шкіл успіху», до яких залучили понад 3 000 підлітків. 

 

Реєстрація на проєкт «‎Школа успіху» відкрита до 15.02.20. 

Подати анкету можна за посиланням: https://my.klitschkofoundation.org/login

Детальнішу інформацію ви зможете прочитати у розділі «Проєкти» на нашому сайті https://www.klitschkofoundation.org/

 

Контактна інформація:

Єфименко Ігор - менеджер Klitschko Foundation

E-mail: i.yefimenko@klitschkofoundation.org

                                                                                        «‎Обрії майбутнього»

 «‎Обрії майбутнього»  філософський триденний семінар для підлітків, який допоможе навчитись критично мислити, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях. Семінар реалізується в партнерстві з The Aspen Institute Kyiv.

 

       Під час проєкту учасники обговорюють теми, які їх хвилюють: покликання у житті, любов, гідність, щастя, цінності тощо. Учасники заздалегідь отримують збірку матеріалів для попереднього ознайомлення з темами через класичні філософські тексти та біографії сучасних лідерів, разом з модераторами ведуть діалог, переглядають відео, аналізують матеріали, зустрічаються зі спікерами, які діляться своєю історією досягнень і поразок, розповідають про цінності і правила, якими керуються у житті, вчаться проводити власні проєкти та комунікувати з зацікавленими сторонами, ЗМІ.

       Реєстрація на проєкт відкрита до 24.02.2020. Участь можуть взяти учні віком 14-15 років, які навчаються у 10 класі.

       Подати анкету можна за посиланням: https://my.klitschkofoundation.org/login   

       Детальнішу інформацію ви зможете прочитати у розділі «Проєкти» на нашому сайті https://www.klitschkofoundation.org/

Контактна інформація:

Єфименко Ігор - менеджер Klitschko Foundation

E-mail: i.yefimenko@klitschkofoundation.org

Категорія: Школа | Переглядів: 93 | Додав: mariupolsh5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar