menu

Список учнів, рекомендованих до зарахування до 5-А класу (українська філологія)

Класний керівник Єрьоменко Оксана Михайлівна

  1. Батичко Анастасія Олександрівна
  2. Голосов Дмитро Сергійович
  3. Гудсков Руслан Дмитрович
  4. Даниленко Данило Олегович
  5. Димов Максим Олегович
  6. Діденко Анастасія Дмитрівна
  7. Дікой Микита Володимирович
  8. Доценко Ангеліна Віталіївна
  9. Дуброва Вероніка Степанівна
  10. Ємельяненко Олеся Олегівна
  11. Єрьоменко Анастасія Володимирівна
  12. Жиц Ілля Іванович
  13. Зурнаджи Матвій Євгенович
  14. Кацюба Дмитро Миколайович
  15. Курило Кіра Віталіївна
  16. Лисицьков Ігор Ігорович
  17. Логозинський Артем Романович
  18. Мак-Мак Крістіна Костянтинівна
  19. Матвієнко Діана Ігорівна
  20. Мельникова Орина Євгенівна
  21. Мокрік Роман Михайлович
  22. Муха Вікторія Олександрівна
  23. Ніколаєва Дар'я Ігорівна
  24. Новикова Ангеліна Віталіївна
  25. Павленко Дмитро Олександрович
  26. Прошин Денис Сергійович
  27. Савічева Ксенія  Олексіївна
  28. Сенчук Данило Олександрович
  29. Сенчук Дарина Андріївна
  30. Солодуха Олександра Сергіївна
  31. Старцев Тимур Вадимович
  32. Чечотка Олександр Романович
  33. Шишканов Михайло Віталійович
  34. Шрамко Аміна Олександрівна
  35. Яцеленко Микита Віталійович

 

Список учнів, рекомендованих до зарахування до 5-Б класу (українська філологія)

Класний керівник Сандалова Наталя Валеріївна

  1. Апасова Анастасія Дмитрівна
  2. Артюх  Михайло Олексійович
  3. Барканов Тимофій Денисович
  4. Бєлікова Таміла Сергіївна
  5. Бучковський Матвій Михайлович
  6. Дем'янова Вероніка Денисівна
  7. Іванова Інга Денисівна
  8. Канавіна Маргарита Олександрівна
  9. Кобцева Катерина Олексіївна
  10. Ковальов Кіріл  Юрійович
  11. Комендант Дмитро Олексійович
  12. Корнієнко Тетяна Володимирівна
  13. Корнійчук Артем Денисович
  14. Кузнецова  Крістіна Дмитрівна
  15. Куліш Антон Олександрович
  16. Мінаєва Євгенія  Олександрівна
  17. Павлов Кирило Олексійович
  18. Павлюченко Арсеній Олексійович
  19. Пауков Данило Олександрович
  20. Петровський Микита Максимович
  21. Радченко Вікторія Олексіївна
  22. Самсонов Денис Віталійович
  23. Сафонова Анастасія Сергіївна
  24. Стецюн Дмитро Олексійович
  25. Ткачов Нил Олександрович
  26. Тріус Анна Олексіївна
  27. Улаєв Володимир Андрійович
  28. Цапчук Єлісей Віталійович
  29. Циміханова Діана Якимівна
  30. Чупахін Максим Сергійович
  31. Шульга Євген Вікторович
  32. Щелаковська Олена Олексіївна

Список учнів, рекомендованих до зарахування до 5-В класу (математичний)

Класний керівник Черабай Лілія Леонідівна

  1. Алексеєнко Давид Олексійович
  2. Багацька Поліна Сергіївна
  3. Бендрик Євген Костянтинович
  4. Бєлявцев Микола Володимирович
  5. Бистров Іван Сергійович
  6. Біткова Єва Олександрівна
  7. Боруш Артем Євгенович
  8. Воскобойніков Дмитро Володимирович
  9. Ганул Вероніка Євгенівна
  10. Гараєв Артем Сергійович
  11. Гедіков Владислав Вікторович
  12. Гладкий Денис Дмитрович
  13. Жуков Владислав Сергійович
  14. Зозуля Ярослав Максимович
  15. Зубенко Ярослав Валентинович
  16. Іотов Максим Андрійович
  17. Кирєєва Юлія Олександрівна
  18. Козак Вікторія Андріївна
  19. Коротун Владислав Ігорович
  20. Лубяніченко Максим Сергійович
  21. Ляшок Тетяна Олексіївна
  22. Макмак Павло Сергійович
  23. Манченко Кирило Вікторович
  24. Михайловський Ярослав Олександрович
  25. Міщенко Анастасія Сергіївна
  26. Остапенко Юлія Андріївна
  27. Сандалова Вікторія Артемівна
  28. Сеїн Богдан Андрійович
  29. Сімкович Софія Денисівна
  30. Сімонова Віолетта Михайлівна
  31. Сорочан Сергій Володимирович
  32. Тимохов Єгор Максимович
  33. Филимонова Марія Олександрівна
  34. Хамбур Єгор Сергійович
  35. Шакулова Валерія Едуардівна
  36. Шаталова Анастасія Володимирівна

Список учнів, рекомендованих до зарахування до 5-Г класу (іноземна філологія)

Класний керівник Каріда Олена Григорівна

  1. Акіншина Вероніка  Олексіївна
  2. Алексєєнко Єгор Олександрович
  3. Башкіров Микита Олександрович
  4. Боцман Софія Іванівна
  5. Ветчінкіна Тетяна Володимирівна
  6. Вісич Катерина Василівна
  7. Гаврил-Оглу Станіслав Романович
  8. Голобородько Вікторія Володимирівна
  9. Гончаров Марк Юрійович
  10. Данилова Арина Євгенівна
  11. Дудкін Ілля Костянтинович
  12. Закружна Софія Артурівна
  13. Занюк Єва Володимирівна
  14. Козирєв Данило Андрійович
  15. Колесников Глєб Олександрович
  16. Красільнікова Ангеліна Максимівна
  17. Кубрак Анна Олексіївна
  18. Литвиненко Платон Олександрович
  19. Лодкін Євгеній Вадимович
  20. Насібуллаєв Ринат Рамільович
  21. Небрат Дарина Валеріївна
  22. Огороднікова Дар’я Романівна
  23. Однорог Софія Федорівна
  24. Оксюзова  Ніка Сергіївна
  25. Омороков Юрій Олексійович
  26. Пандазі Аліна Сергіївна
  27. Породкін Артем Віталійович
  28. Порхунов Тімур Олександрович
  29. Радєня Крістіна Романівна
  30. Рукгабер Ірина Сергіївна
  31. Сосновский Андрій Романович
  32. Тімонякіна Дарина Володимирівна
  33. Торжинська  Аліна  Андріївна
  34. Чалий Костянтин Володимирович
  35. Шашенко Олександр Ігорович
  36. Шкуратова Мілена Віталіївна
  37. Шумілова Карина Олександрівна
  38. Юрченко Альона Павлівна