menu

        Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все — мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.

      Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн.

      Багато хто думає, що безпека в Інтернеті — це ілюзія, і бути захищеним зараз неможливо, адже вебсайти збирають конфіденційну інформацію так тонко, що ми навіть не знаємо що саме їм відомо. Це, можливо, й так, але ця невпевненість – ще одна причина, щоб зберегти свою приватність та уникнути витоку персональних даних в Інтернет.

     Чи є щось, що ми можемо зробити, аби бути більш захищеним коли займаємося серфінгом в Інеті, крім того, що не показувати свої паролі, або не надавати забагато особистої інформації?

     Кіберполіція спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні запустила кампанію з обізнаності про кібербезпеку Основна мета проекту - зменшення кількості вчинених кібершахрайств під час купівлі-продажу в інтернеті та захист персональних даних у мережі. Презентація проекту відбулася 6 березня 2019 року. 

   

   

        Діти, як найбільш активна й допитлива аудиторія, часто першими знайомляться з новими технологіями, такими як інтернет, випереджаючи в технічній освіченості батьків. У цьому є позитивний бік: розвиток ерудиції, формування навичок спілкування...

        В Інтернеті маса цікавого, але, на жаль, в ньому можна натрапити на щось небезпечне. Щоб цього не сталося треба бути дуже уважним!

    

     Інтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами.

✔️Ким є «друзі» у соціальних мережах?

✔️ Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті?

✔️ Чи існує небезпека від кібербулінгу?

Всі ці та багато інших запитань обговоримо з Анастасією Дьяковою та Машою Єфросиніною.

 

Навчальний посібник для батьків: «Клан Клік-Клац. Виховання дітей у цифрову еру» (Скачати...)

У посібнику розглядаються важливі питання:
 Коли дозволяти дітям користуватися Інтернетом та мобільними пристроями?
 Які обмеження доцільно встановлювати?
 Як оберігати школярів від небажаного онлайн-контенту?
 Як діяти, якщо дитина потрапила у небезпечну або неприємну ситуацію у мережі?
 Як балансувати між дисципліною та довірливими, відвертими стосунками з власними дітьми?
 Як зробити так, щоб дитина змогла якнайповніше користуватися можливостями сучасного світу та, водночас, не узалежнилася від пристроїв та ґаджетів?
 Як уникнути ігрозалежності?
 Як дати раду кібербулінгу?